Prosinec 2011

*Avatars

31. prosince 2011 v 15:09 | Lucka...:) |  Avatars
Áno, moje maličkost zase jednou udělala nějakou grafiku :P :D..Doufám, že se vám líbí, jsou dělaný jen tak narychlo:) Nejsou nic moc no..:/ :D Mě osobně se nejvíc líbí ten poslední ;)
Klidně si je můžete půjčit do textu, nebo tak, ale KOPÍRUJTE SE ZDROJEM ! Díky :PP :)


*Zima je konečně zimou...

30. prosince 2011 v 15:40 | Lucka...:) |  Day after day
Ano...Konečně trošku sněhu:) Teda aspoň tady u nás...Vždyť za chvilku bude jaro a sníh nikde :D...Vánoce nebyly vůbec bílý ://..Vánoce..
Jak jste si je vůbec užili? Já ani nijak..Brácha byl přes svátky v nemocnici, tak to stálo za ho*no....Už je doma, tak je to fajné:)
Od Zdenyho jsem k Vánocům dostala kýbl :D (To je na dlouho :D ) ale taky krásný hrníček:) Já mám toho kluka fakt ráda:)
Dneska jsem byla venku s těma mýma blbkama úžasnýma:) A dostala jsem tří cédečka Tomáše Kluse Ou, já ho miluju :D..Teď to poslouchám a je to na naprosto úúža :D...
A jinak kdo by to byl řekl? Zítra silvestr a pomalu končí prázndniny....Slíbila jsem si, že se kouknu na učení a pěkně jsem se na to vykašlala :D...Ale zítřek by měl být fajnový:) Nevím jestli se sem zítra ještě dostavím , tak vám všem přeju, aby jste do nového roku vstoupili pravou nohou a aby jste si dali nějaké dobré předsevzetí ( třeba že se budete víc učit :DD) Já si dávám předsevzetí, nebýt na kluky tak hnusná a konečně to s některym zkusit :DD...Snad se mi to povede:) Jinak mám rozepsanou povídku, tak se můžete těšit :PP...
Ľubim vás :♥ L.

*Šrouby a matice ♥

22. prosince 2011 v 22:50 | Lucka...:) |  Videos

Tahat tě za vlasy, dýchat ti do tváře, dělat si nároky na tvoje polštáře...
Sahat ti pod sukni, kousat tě na ruce, dělat ti snídani, řikat ti vopice ♥

Myslím, že ten text, mluví uplně za všechno:)


*Nejlepší kamarád..NE...Nejlepší přítel♥

12. prosince 2011 v 21:09 | Lucka...:) |  Day after day
Hi guys:)
Tak jsme přežili pondělí, v což jsem ani nedoufala :D...Pondělí je prostě nejhorší den v týdnu a já ho mám konečně za sebou:)
Jaký byl slučák?:) Nejlepší:)...Nevím zdali jsem se někdy zmiňovala o Zdenym...Zmiňovala? :D...Mám tucha že ne...No prostě ve zkratce...Zdeny je už 4 roky můj nejlepší kamarád:) On o mě tvrdí, že jsem nejlepší kamarádka :) A víte co? Já mu to vážně věřím:)
Prostě je skvělej...Já mám jeho řetízek, on má můj....Na slučáku mi řekl, že tam je jen kvůli mě, že jinak by tam vlbec nešel:) Jen tak jsme se drželi a povídali si a bylo to moc fajné :PP...Možná to zní trošku jakože spolu něco máme, ale zachovejte chladnou hlavu, Zdeny má slečnu :D...A já bych snim ani nic mít nechtěla...On mě tolikrát vytáhnul z toho nejhoršího...On mi vždy napíše nejhezčí smsku, když nemám náladu a jedině on semnou může tancovat, když nehraje hudba:)) Vždy mu řikám..."Jsi ten nejlepší kamarád"...On se mi zadívá do očí a řekne..."NE...Já jsem ten nejlepší přítel" :)...Jendou mě držel 10 minut v objetí a pořád mi opakoval, že jsem jediná holka na světě o kterou nechce nikdy přijít:)...Ohh, krásně se to poslouchá :D...Tenhle článek je vlastně tak trochu o něm...On je kus mě, já jsem kus jeho...BFF...Kluk a holka...Je to vůbec možné? :) Já tvrdím že ano, sama to prožívám už 4 roky...Co váš názor?...Pod článkem je anketa, tak hlasujte a nebudu se zlobit, když se vyjádříte do komentářů :PP...L.

*Sraz po...4 měsích...

9. prosince 2011 v 16:49 | Lucka...:) |  Day after day
Hi guys! :)
Tak jak se vám žije? :) Já si troufám říct, že mě se v poslední době žije tak nějak, jako když se nežije...Rozumíte tomu? Že ne? Není divu, ani já sama tomu nerozumím :D
Dnes máme slučák se základkou..Mám strach, těším se, jsem nervózní, ale nemůžu se dočkat , až tam pujdu..Před srazem mám ještě spicha s tim nejlepšim kamarádem na světě <3 :)...Nebýt Zdenyho, tak bych asi nepřežila tenhle týden...
Zemřel nám kocour :( Matýsek...Měli jsme ho 11 let...Bylo mi 5 let, když jsme si ho přivezli domů...Byl to takový nejlepší kočičí kamarád:) Vždycky když mi něco bylo, přišel ke mě a čumákem do mě drcnul...:) Snad je mu teď dobře...Díky němu jsem probulela skoro dva dny, a teď když píšu tyhle slova, chce se mi brečet znovu :/ :D...
Jinak zpět k tomu slučáku..Já vážně nevím...Neviděla jsem ho pár měsíců...Když jsem ho viděla naposledy tak...No...Četli jste o něm docela dost článků :D...Je to mizera, který si v mym srdci našel místo a ne a ne odkud vylézt ven...Nejlepší by bylo, kdyby tam on dneska nebyl...Ale co si to vlastně nalhávám? Vždyť já ho chci strašne moc vidět...:D Prostě to vždycky bude on a já , ale ne na vážno...Prostě jen tak, jeden večer a ahoj...Možná to ani neni kluk na chození...Ne na chození semnou...Já mu nemůžu dát co chce on a on mi nemůže dát co chci já....Držte mi palce a užijte si večer:) L.

*Kamarádka...

3. prosince 2011 v 20:19 | Lucka...:) |  Day after day
Já vím , já vím :D..Zase až po dlouhé době...Když stalo se tolik věcí a já už prostě...Mám toho plný zuby...
Nejhorší je , když vás podrazí vlastní a dlouholetá kamarádka...Co se stalo? A jste si jistý, že váš to vůbec zajímá? :D..Okey :D..
Včera jsme byli na maturáku...Byl tam jeden kluk a já jsem kamarádce řikala, že je docela hezký a že bych to na něj mohla zkusit, protože je fakt fajn:)
Potom on za mnou šel a tančili jsme spolu...Jééé já vám povím, byla jsem fakt šťastná a hned to jsem to tý kamarádce šla říct :D...Vážně uplně nejvíc happy....Potom moje maličkost odešla.No a když jsem se vrátila......Ona byla nalepená na něm a on na ní a....a byli v sobě, doslova si strkali jazyky až do krku ;)...V tu chvíli já jsem měla slzy v očích a musela jsem vypadnout...To se pozná fakt dobrá kamarádka co?...Vypadá to , že to daji dohromady..A víte co..? já jsem na sebe pyšná, protože já jsem fakt dobrá kamarádka...Dělám, jako kdyby se nic nestalo a přeju jí to...Vlastně aspoň že ona bude šťastná, na mě snad taky někdo čeká... Ale i tak...Bolí to...Štve mě to...

PS: já vim, každý článek je trošku o jiném tématu, ale jak řikám, děje se toho v poslední době moc :PP ;)