Leden 2012

*Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu...

27. ledna 2012 v 22:39 | Lucka...:) |  Day after day
Je to docela příjemný pocit, když se někomu líbí váš design a on si ho nastaví na svůj blog....Já tam teď můžu chodit a kochat se nad svojí dobrou prací :D...
Ale to jsem trošku odskočila od tématu:) Vždyť v poslední době je toho tolik hezkýho...Dneska jsem mu psala všechno co mě trápí...Napsala jsem mu, že jsem se pohádala se Zdenym ( kdo stále neví, Zdeny je můj nejlepší kamarád ) a že nevím , co budu dělat...Ztratit Zdenyho by bylo asi jako ztratit člena z rodiny...Pro mě dost bolestivá a nepříjemná situace :/
No a *on* ( Slávek :D ) mi na to napsal, že to spolu nějak zvládneme a že bude dobře, ať si stím nelámu hlavu, že Zdeny mě má rád a nic zlého nebude..:)


Začíná se mi líbit ten pocit, mít vedle sebe někoho, kdo kvůli mě o půlnoci vstane a dvě hodiny si semnou povídá po mobilu :D ♥ Docela dobrej pocit no :)
Jen teda doufám, že to mezi náma klapne úplně...Podle mých zdrojů se totiž ještě uplně nerozešel se svou ( snad už bývalou ) přítelkyní...Což by mě dost štvalo...On mi řiká,že už spolu nejsou, ale ten jejich vztah na facebooku mě stejně pořád tak nějak..znervozňuje :D...Veď , tuhle jsem jí potkala a uplně mi stuhla krev v žilách :/...Ach jo..Že já si musim najít vždycky něco extra :/ Ale nemyslete si, že jsem jí ho nějak přebrala nebo tak....Rozcházel se sní už dávno předtím, než jsem na něj začala myslet a to on si to všechno začal, já jsem v tom uplně nevinně :P :D L.

*Free design - The bear

27. ledna 2012 v 17:50 | Lucka...:) |  Designs
To je ten dlouho slibovaný design:) Mě osobně se moc líbí :P :D Když se bude líbit i vám, můžete si ho klidně vzít...pod textem v celém článku je takové to základní nastavení ;)...Kdyby jste si ho brali, jen mi prosím napište komentář, že si ho berete...
Čekám na chválu či na kritiku :D...L.


C.Č.

*Rozum versus srdce...

23. ledna 2012 v 21:50 | Lucka...:) |  Day after day
Počítač jsem dneska zapínala jenom kvůli blogu, tak si toho moji drazí važte! :D Už jsem tu dlouho nebyla, nemám moc času :/...Jsem ve škole, pak jdu ven se Slávkem, pak usnu a to pořád dokolečka dokola...Kdyby jste věděli co se všechno stalo...Je toho tolik, že to snad ani nejde napsat...:) Než abych vám to tu vypisovala, zkouším z toho udělat něco jako povídku, tak snad se povede co nejdřív :))
V poslední době je toho tolik...Nevím co mám dělat dřív, ale začínám být docela nemálo šťastná:) :D...ÁÁááá svět kvete, je krásně :) Až na tu školu no :/ :D:..Ještě že je pololetí za náma...Stačí si jen říkat, že tu za momentík už budou prázdniny :D..Jooo..kdyby no :) L.


*Ty a já...

23. ledna 2012 v 21:20 | Lucka...:) |  Videos
Poslouchám tu písničku snad denně...Propadla jsem jí...Miluju jí :)


*Zmatená....a s růží ;*

16. ledna 2012 v 22:49 | Lucka...:) |  Day after day
Zase další zmatený článek a zcela od tématu..Já vím, plácám pátý přes devátý, jenže to ono samo :D..Takhle mi to sám život nalinkoval...K předchozímu článku bych jen chtěla říct, že jsem to své kamarádce i přes zákaz řekla a že to vzala víc než v pohodě:) Ona má teď sama svých problémů dost a tohle jí nějak nevyvedlo z míry, za což jsem moc šťastná:) Na "rande" s Filipem jdu v pátek, ale to teď nechci řešit....
Sedím si tak v klídku doma a přijde mi sms..."Jsem u tebe před domem, prosím pojď ven, S." Coo? Co tady k sakru dělá? On? Teď? Byla jsem v šoku a nervózní a přemýšlela jsem, jestli mám jít nebo ne...Od tý doby co má holku, je to divný...Nějak se sním nedokážu bavit...Ale to bych nebyla já, kdybyc nešla :D..Sebrala jsem svojí odvahu a vyšla ven...
Stál tam , opřený o auto... ,,Ahoj Luci..." Myslím, že to ahoj ani nebylo potřeba, zírala jsem na něj a čekala co bude dál :D...Byla mi zima a musel to poznat...,,Sedni si do auta, chci s tebou mluvit.." Poznal na mě, že se mi něco nelíbí a dodal "Neboj, popojedu jenom kousek, budeme stát...Jen ti chci něco říct.." Oukej, nasedla jsem ;D...Popojeli jsme kus za naší malou vesničku... ,,Tak spusť" řekla jsem mu....Sáhnul pod sedačku a dal mi růži...Růži...no chápete to? :D...On si to žehlí růží...Ale musím říct, že jsem byla vážně mile překvapená...Pak jsme si jen tak povídali, bylo to fajn...Skoro jako dřív, stim rozdílem že došlo téma na jeho holku... ,,Já jí nemiluju...nikdy jsem jí nemiloval...nevim proč sní jsem".... ??!
"Kdybys...kdybys nebydlela tak daleko a kdyby to šlo..byl bych s tebou...S tebou se cejtim jako s nikym jinym...Jsi takový velký telátko, který mám moc rád"...Sáhnul mi do vlasů a jemně pohladil...A pak už jsem toho měla vážně dost!..Co si to myslí? Jednou mi oznámí že má holku a že za mnou už nebude moc tak jezdit a pak si přijete a mele takový kraviny?
Prosila jsem, aby přestal plácat takový kraviny...Kamarádi pořád jsme, tak nevim, proč to tak hrotí...Bylo mi hrozně... ,,Slávku, odvez mě domu...prosím...hned.." Poslechl a odvezl mě zpátky..."Díky za růži...Dobrou"...A odešla jsem...
Poté zrpávy na facebooku.... ,,Měl jsem v tom autě takový nutkání..." O můj bože, nuktání k čemu? ,,Dát ti pusu....Chtěl jsem..moc"...Díky bohu, že si to neudělal , všechno by bylo jen horší!!...Naše dopisování stále pokračuje...Nevim...nevim co mu mám řikat, co psát...Štve mě...to že má holku, to co udělal, to co pořád dělá...Nech mě být! Neřikej mi, že mě chceš, když máš holku...Není to fér ani k jedné z nás...
Přijde vám to , jako nějaká moje vymyšlená povídka?? Není :D...Ale možná by z toho s trouškou fanrazie mohl být docela dobrý příběh :D..Co já vím, třeba něco vznikne ;)....Teď jenom vím, že se kvůli němu, nemůžu soustředit na učení...Bože, už aby to přestalo...

*Logika kluků mě nemálo dostává...

12. ledna 2012 v 14:29 | Lucka...:) |  Day after day
Já tomu prostě nějak přestávám rozumět...Dokud žil v domění, že mi je "jenom" 15, nic by si ke mě asi nejspíš nedovolil...Byla jsem jenom kámoška, kterou pozdravil a se kterou si psal, když v noci nikdo jiný online nebyl...A jednou se při rozhovoru dozvěděl, že mi za půl roku bude 17..A rázem jakoby se svět uplně otočil..."Kdy semnou pujdeš ven?" nebo "Už si spolu konečně vyjdeme?"..."A až spolu budeme venku, dáš mi pusu?"...Jo ale Lucie, hlavně to nikomu neřikej !!
Jenže jak to mám nikomu neříct? Moje kamarádka snim chtěla chodit a on jí odmítnul se slovy, že vztah prostě neche...A teď za ní mám přijít a jen tak jí říct "Hele Deniso, Filip mě pozval na rande, nebude ti vadit, když snim pujdu, že ne?"..No vlastně já jí to říct nemůžu, protože mi to Filip zakázal :D...No není to vtipná situace?
Jenže když jí to neřeknu teď a ona se to třeba dozví od někoho jinýho, bude ještě víc naštvaná...Tak co s tím? :/ Jak jsem nemocná, tak nad tím moc přemýšlím...Celý týden tvrdnu doma a místo učení, který bych si moc potřebovala zopakovat , přemýšlím nad takovýma kravinama...Jenže mě to prostě přijde celý nahlavu...Dokud si myslel, že mi je 15 byla jsem jako "vzduch"...A najednou...Je to jeden z těch kluků, co mu hodně záleží na věku a to uplně nesnáším...Ale přece jenom na něm je něco, co mě donutilo na to rande kývnout...! ;D Takže jsem možná docela v háji....Musím to D. říct dřív, než bude pozdě, protože pak bude hodně naštvaná...Božínku, pomoc mi :)
No nic, dost o mých starostech s kluky :D....Jsem celý týden doma a stihla jsem udělat jeden dess, takže se objeví něco málo i z mé grafiky...Jásáte nadčením? ne? ale já ano ! :DD...Na grafiku jsem v poslední době moc čas neměla...na blog jsem v poslední době čas moc neměla....A přitom pokaždý když píšu článěk ( jako třeba teď ) hrozně moc se mi uleví, že se můžu svěřit někomu, kdo tyhle kecy nebude dál posílat, protože mě vlastně vůbec nezná...A mě svěřování docela pomáhá, tak se nezlobte, že vás tím otravuju :)...L.


*The One That Got Away

4. ledna 2012 v 17:49 | Lucka...:) |  Videos
Myslím že bych jí na svém blogu měla mít..Miluju ten videoklip..Tu písničku...:)
Co vy na ní? ;)


*Free design - Snow Beauty Queen

2. ledna 2012 v 15:19 | Lucka...:) |  Designs
Kdo by měl zájem o zimní design, je váš :) Budu ráda, když si ho vezmete..Stačí mi jen napsat do komentářů, že si ho berete a na blogu uvést aspoň jedním slovem můj zdroj :P :)
V celém článku je návod na to základní nastavení, kdo by si stim třeba nevěděl rady ;)

C.Č.