Duben 2012

*Jsem zpět...

28. dubna 2012 v 15:29 | Lucka...:) |  Day after day
Asi jste si všimli, že moje aktivita na blogu v posledních dnech nebyla moc vysoká..Nechci se vymlouvat, ale...mám toho hodně ! :DD...
Za dva týdny mám vysoupení se stepem, takže dopilováváme sestavu, potom soutěž s kytarou, a to hlavní, za měsíc je hasická soutěž, na který se musim umístit nejhůř 3. abych postoupila dál, takže svůj volný čas teď věnuji tréninkum a na počítáč se dosávám nějak málo kdy :/
Navíc venku konečně začalo být nádherně, takže, proč sedět u počítače, když je venku skoro léto? ( na tohle počasí čekám celou zimu!)
Navíc..Nejsem si jistá, ale vypadá to, že po včerejšku mám kluka :D Sama si tim nejsem uplně jistá, takže radši budu mlčet ! :D
Dobře, nedokážu mlčet :D..
Jmenuje se Marek...Je o rok mladší než já, ale myslim, že to zase tak veliký problém neni...Večerjší večer sním - byl naprosto něco úžasnýho!:)
Pořád řikal, že mě chce...Že mě chce napořád a celou..A mě snim bylo strašně hezky...I když byl trošku opilej no :/ :D...Dneska jsme si chviliku psali, ale na včerejšek moc téma nepřišlo (Dohromady vlastně vůbec)..Tak nevím, ale včera mě o vztah skoro žádal :D...I kdyby nechtěl, na včerejšek asi nezapomenu... A kluk k létu patří..Tak proč ne, kdyby to bylo vzájemný?;)
Ozvu se brzo, slibuju!:) L.

*Why

18. dubna 2012 v 21:59 | Lucka...:) |  Videos
WHY do you do this to me...?


*Perfect day!:)

14. dubna 2012 v 22:50 | Lucka...:) |  Day after day
Ano!..Dnešek se nehorázně moc povedl!:) Skoro celičký den se Zdenym.) (Dobře, jenom šest hodin;D)
Tak jak jsme prožili dnešek, tak jsme žádný jiný den ještě neprožili. Žádná Vendulka, žádný kluci. Jen on a já!!

Šli jsme k němu domu. Dneska jsem u něj doma byla poprvý od tý doby , co se přestěhoval. Jen tak jsme povídali, leželi u něj na posteli, blbi, smáli se, hádali se, pak si ze sebe dělali srandu :D...Pak jsem se mu svěřila stím, co jsem psala v předchozím článku;) Byl naštvaný, nikdy Martina neměl rád a to ještě nevěděl (neví), že Martin má dneska narozky a i já jsem na to málem zapoměla :D Ale k tomu se vrátíme až potom;)
Potom jsme si vymysleli vlastní "nápoj" :D Smíchali jsme colu s kaktusovym čajem a říkali jsme tomu CaCola :DD...A veřte nebo ne, bylo to fakt dobrý! :D Potom Zdeny prošel pro pizzu, takže jsem mu "trošinku" nadrobila do postele ;D Prostě to byl skvělý den:)
Potom jsme spolu jeli na nádro, za Anet:) A s tou jsem šla do kina na "Prcičky školní sraz" nebo jak se to jmenuje :D A film opravdu můžu doporučit, smála jsem se od začátku až dokonce ;DD... A teď jsem přijela domu, kde se na mě zase každej tváří jak na debila..Ale co, byl to super den:))
Zpátky k Martinovi a jeho narozeninám;)...Vlastně jsem na to málem zapoměla a to mám jeho narozeniny zvýrazněný v diáři, abych na to nezapoměla. Nešel mi načíst facebook, tak jsem mu napsala smsku. A do smsky jsem napsala, aby neodepisoval, že nemusí. Tak jasné že jsem doufala, že odepíše :DD Ale vykašlal se na mě no :D ... Jak jinak;)
Tak se mějte bobci, užijte si zbytek soboty a celou neděli:) Né jako já, protože já se zítra budu jenom učit a učit :/
Pá, L.

*Záchvěv žárlivosti?!

8. dubna 2012 v 17:29 | Lucka...:) |  Day after day
Je to až divný...
Jak je to dlouho? Asi tak třičtvrtě roku, co se to stalo naposled. A jsou to asi dva měsíce, co jsem ho naposledy viděla, smířená stím, že k němu vlastně už nic necítím...Kolik článků jsem o něm na tomhle blogu napsala??
TENHLE , potom TENHLE, následoval TENHLE, pak TENHLE, (který byl asi nejvíc bolestivý), TENHLE byl taky napsaný kvůli němu..Takže celkem asi 5 velikých článků a to nepočítám ty ze starého blogu..A teď píšu další, šestý veliký článek...Píšu článek o klukovi, který byl mojí první dětskou opravdovou láskou, když mi bylo 8...a do kterýho jsem se doopravdy zamilovala, když mi bylo 15.
Dal mi první dětskou pusu a pak první opravdovou...Sním bylo všechno to POPRVÉ...Od něj, jsem dostala svůj první milostý dopis, první růži, snim byl první rozchod a první hádky....První držení za ruce, první zamilovaný esemesky...A přes to všechno, co jsem sním zažila, přes nenávist i lásku, jsem si myslela, že mě to všechno přešlo, že už jsme prostě jenom kamarádi....Od tý doby, co jsme na střední ho vidím jen málo kdy..A přes to...
Když mi dneska odpoledne volala Terka ( jeho ex a moje kamarádka ) , že jí Martin dneska večer pozval na film a že neví jestli má jít, zjistila jsem, že na ní vlastně docela žárlím. Ona byla hlavní příčinou toho, že jsem s Martinem nikdy doopravdy nebyla, protože on se nikdy nedokázal rozhodnout, jestli ona nebo já..A jak mi tak do toho mobilu řikala, jak k němu jde, začala jsem jí závidět ( i přesto, že jsem jí radila, ať na film rozhodně jde a že mi pak všechno musí vyprávět). Začala jsem si sama sebe představovat, jak s ním koukám na film...Chtěla jsem být na jejím místě...CHCI být na jejím místě a dnešní večer strávit s NÍM....Bože, já jsem tak blbá! :DD Neni to fér...Proč ani jednou nemůžu mít to co chci?! Uplně se mi vrátily všechny vzpomínky na něj...Ten vztek a ta láska..Ach bože! :D Pomož mi od něj už konečně...a když ne od něj, tak aspoň k němu....

*Pan neznámý...

7. dubna 2012 v 15:59 | Lucka...:) |  Day after day
Začátek prázdnin začal překvapivě skvěle. Asi to bylo tím, že ve středu bylo nádherný počasí a já jsem konečně, přesně po měsíci viděla Zdenyho ( Můj nejlepší kamarád ) . Bylo to až neuvěřitelný, jak moc se mi po něm stýskalo. Měla jsem strašný strach, že se pohádáme (zase), ale vůbec. Dokonce nepadlo ani slovo o Vendulce ( Jeho slečna ). Prostě to na malý okamžik, bylo jako dřív, když ještě žádná Vendula nebyla...:) Zase to byl starý dobrý Zdeny, se starými dobrými narážkami...Ten Zdeny, po kterym se mi tak nehorázně moc stýská, kterýho bych tady potřebovala mít pořád...
No a když ho tu nemám, snažím se to sama sobě vynahradit jinak, vyhledávám nový lidi, nový kluky...
Vždycky jsem byla proti holkám, co se jen tak s někym líbaj, aniž by tu dotyčnou osobu vůbec znaly, nebo k němu nic necítily. Ještě tak před rokem, bych takový holky odsuzovala..A teď? Mohla bych s klidem odsoudit sama sebe. Když mě to prostě pomáhá nemyslet na to všechno špatný.. Na to co mi kdy jakej kluk udělal ( Martin, Slavomír, Filip...a vlastně trochu i Zdeny ). Proč bych si taky nemohla jen tak...užít?
Naposled se to stalo 17.3. .. S klukem jménem Marek. Je to spolužák mýho bývalýho spolužáka. Vlastně jsem ani nevěděla, co dělám. Ale on mě něčim zaujmul...Možná ten jeho humor, nebo ten úsměv...Možná taky ty jeho polibky ;D...Dneska se mi o něm dokonce zdálo..Jenže jsem už smířená stim, že ho taky možná už nikdy neuvidím ;) A to jsem celá já , s celým nesmyslným článkem. Dneska se mě kamarádka zeptala, proč si teda nenajdu kluka...Vim o tom, že by tu pár kluků , co by mělo zájem, asi bylo. Jenže já zájem nemám. Oni jsou nezajímavý a já jsem vybíravá. A k čemu by byl vztah bez citů? To se radši budu zahazovat s klukama, který neznám a city do toho tahat nebudu....( To opravdu píšu já? Co se to semnou kruci stalo?! )

Štve mě to hnusný počasí....Člověk si ani nemůže pořádně užít těch pár dní volna. Takže jsem zahrabaná doma s knížkou a s učením...Super volno;) Asi udělám nějakou grafiku, když mi to počítač dovolí...Zatím se mějte, L.