Květen 2012

*Far away

30. května 2012 v 21:50 | Lucka...:) |  Videos
I keep dreaming you'll be with me
And you'll never go
Stop breathing if
I don't see you anymore


*Protože prostě proto...

29. května 2012 v 22:00 | Lucka...:) |  Day after day
To ustavičný trénování se opravdu vyplatilo!
Po velice dlouhém a úmorném víkendu, jsem si vybojovala postup na kraj ! (hasiči) :))
Je to nejkrásnější pocit...to že se to vyplatilo, že ten čas, co jsem do toho vrazila, za to opravdu stál;)
Umístila jsem se druhá, nejlepší místo!! ;)
Ovšem nejvíc vtipná věc ! :D
Pamatujete na kluka, o kterém jsem psala v předchozím článku?
Celou neděli mi neodpisoval. Nechávála jsem si zaplí zvonění, abych věděla hned, co mi napíše ;D...Byl slavnostní nástup a vyhodnocení. Ve chvíli, kdy bylo zvoláno moje jméno a já si měla dojít pro cenu..Se ozvalo moje nejvíc hlasitý zvonění "Přišla Ti esemeska, bombový viď?" :D Bylo to slyšet na celý to hasický hřiště..Ano..Ondra si opravdu nemohl vybrat lepší chvilku na napsání esemesky :DD Vůbec jsem se necítila jak idiot ;D
Dnes ráno jsem ho viděla:) ( Vystupoval z vlaku a skočil přímo přede mě ;DD...) A ve čtvrtek jdeme ven ;) Vůbec z toho nejsem nervózní, víš co ;D...A vůbec se na to netěším jak malá holka. A taky mě vůbec neštve, že už dvacet minut nenapsal esemesku ;D...Vůbec se na něm nestávám závislá. Vůbec jsem se do něj nezabouchla. Je mi jedno všechno co dělá. Vůbec se mi nelíbí ten styl, kterým se oblíká. Vůbec nemiluju jeho úsměv. Vůbec nemám jeho fotku v telefonu.
Ale kdyby jste se mě ptali proč...
Tak protože prostě proto!! :)) L.

*Sluší Ti to..!

24. května 2012 v 21:20 | Lucka...:) |  Day after day
Tři slova, který dokážou zvednou náladu, když je řekne ten správný člověk!:))
Dnes jsem ho viděla už ráno. Stál na nádraží se svym kámošem. Jen jsme si zamávali a každej šel svou cestou...
Pak jsme si celý den psali:))...A potom mi způsobil šok!! :D
Jdu na nádraží...A potakala jsem jednu holčinu, která chodí na základku, na kterou jsem chodila dřív já..
Tak si povídáme..A najednou z autobusu vystoupí ON...Srdce mi bilo jak o závod :D..Nevěděla jsem , co mám dělat.
,,Jedeš teď ve tři?" Zeptal se.
,,Jojo, jedu"..
,,A můžu jet s Tebou?" ptal se...
Musela jsem být červená až za ušima :DD ( Ale neskutešně šťastná;)) )
Poté mi přišla esemeska...
,,Mohl jsem na Tobě oči nechat. Hrozně moc Ti to slušelo!"
On je tak...úžasnej! :DD
Ovšem, moje nálada každou noc je pořád stejná. Myšlení na Zdenyho a na to, že naše přátelství už asi neni. Pláč, vztek. Vždycky mu napíšu esemesku, chci jí poslat, ale v poslední chvíli si to rozmyslím. Ale já mám plán. Jestli ho mám ztratit , fajn..Ale nejdřív budu bojovat..;) Když už nic jinýho, budu mít aspoň pocit, že jsem pro to udělala všechno... L.

*Přiblbý úsměv...

20. května 2012 v 22:00 | Lucka...:) |  Day after day

Možná to jenom chce klid a nedělat žádné uspěchané závěry...
I když se nejspíš rozpadlo moje největší přátelství, mám od pátka překvapivě dobrou náladu.
Bude to asi tím, že jsem potkala jednoho kluka (zase).
Ale tentokrát je to...jiný ! :D Dal si takovou práci, aby si sehnal moje telefoní číslo. Píše ty nejkrásnější esemesky. Víte, znáte ten pocit? Ten přiblbý úsměv, když vám zazvoní telefon a když se podíváte, vidíte tam jeho jméno!:) Štve mě, že o tom nemůžu říct Zdenymu. Vždycky byl ta první osoba, co tohle věděla. Ale co kdyby s tím Vendulka (jeho přítelkyně) měla problém?(zase?)Už nevím, jak z toho vybruslit ven. Jak si udržet přátelství, které se za poslední půlrok skoro rozpadlo. Nechci to vzdát...ale mám na výběr? L.

*Protože...

17. května 2012 v 20:30 | Lucka...:) |  Day after day
Protože už mě nebaví, dávat si pozor na to, co před ní říkám.
Protože už mě nebaví mu řikat tak, jak jsem mu nikdy neřikala.
Protože jsem mu napsala "broučku" a jí se to nelíbilo.
Protože jsem kvůli tomu včera brečela dvě a půl hodiny.
Protože jeho už to zřejmě nezajímá...
Protože asi právě končí jedno nejlepší přátelství na světě.

*Check yes Juliet

8. května 2012 v 17:40 | Lucka...:) |  Videos
Včera jsme při angličtině všichni usínali..A přišla učitelka a pouštěla nám tuhle písničku :O Kam na to přišla? :D Je úžasná!!
Intp: We The Kings


*Už aby to bylo za náma..

8. května 2012 v 17:30 | Lucka...:) |  Day after day
Nějak to v poslední době vůbec nestíhám. Škola, tréninky, kytara...Teď budou tři soutěže, vystoupení se stepem s kytarou.. Budou se uzavírat známky. Já to prostě nějak nedávám;)

A do toho mám jako začít řeši to, že o mně všude roztrubuješ, jak jsem strašně arogatní? Aha. Hlavně že jsi mi předminulý týden tvrdil, jak moc mě máš rád a jak o mně nechceš přijít. Všichni se tě ptají, co ke mě cítíš. Ano jsi opravdu veliký kluk když řekneš že NIC a raději všude vykládáš, jak jsem stupidní a arogatní;) Že ti to pomáhá se ode mě odmilovat? Ach tak. Tak to jsi vážně velkej kluk, když to umíš jenom pomluvama;)) Proč se prostě nedokážeš smířit stím, že tě nechci? Jsi kamarád od školky. Jsi jako bratr, ne jako kluk nachození...
Ne...Vůbec nemá cenu se nad tim rozčilovat ! :D
Dnes jsem šla na trénink. Byla to zbytečná ztráta času, raději jsem se měla učit. Uplně zabitý den, vůbec nevím, jak zvládnu všechny ty zítřejší testy, když dohromady vůbec nic neumim...Pořebovala bych se rozpůlit :D
Taky bych chtěla víc začít psát, vždyť se tomu chci jednou věnovat na plný úvazek, tak bych sebou měla pohnout :D..Jenže je tak žalostně málo času...Proč má den pouhých 24 hodin? Potřebovala bych jich tak 32 nejmíň..Pak by se to možná dalo všechno stihnout.
Jediný co mě uklidňuje je fakt, že za 29 školních dní budou prázdniny (Teda myslím žee za 29, někdo to počítal :D ). Je to vůbec možný? Už ani ne měsíc s těma mýma pakama. Už budem druháci. Už si budu vybírat semináře k maturitě. Bude mi 17, budu víc dospělá. Těšim se na to a nebo se toho bojím?? Možná se těším, ale trochu mě to děsí! :D Čas plyne tak rychle a my ho trávíme takovýma blbostma, jako je koukání na televizi...Teď sama sobě slibuju, že o prázdninách televizi omezím! :D (měla bych spíš omezit počítač) a budu se co nejvíc věnovat lidem, co mám ráda:) a možná i blogu ;D L.

*Nech mě uhořet

6. května 2012 v 15:40 | Lucka...:) |  My stories
Protože už jsem dlouho žádnou povídku nenapsala..
Pokud chcete kopírovat, tak prosím se zdrojem;) L.

Je na čase si to přiznat. Chybíš mi.
Asi jsem čekala, že to bude snažší. Že to nebude tak bolet. Chtěla jsem být silná, být nadvěcí. Ale kdo to umí? Ty? Umíš být nad věcí?
Mě lhát nemusíš.
Na začátku našeho příběhu, na tý uplně první stránce, to všechno vypadalo tak slibně. Budouctnost byla jasná, zřetelná, zdála se být krásná. A pak se to zdálo být špatné. Zdálo se být špatné to, že je budoucnost tak dobrá, tak krásná a bezchybná. Proč mě to vůbec ještě překvapuje? To jsi celý ty...
Teď všechno okolo hoří. Střepy jsou všude a já mám prach ve vlasech, až se zdá, že moje vlasy jsou uplně bílé. Cítím kouř, oheň se rozprostírá všude okolo mě. Ty víš že mám pravdu, i já to vím. Ale ty i přesto vyhráváš. Jsi silnější než já, umíš to semnou, stačí jediný pohled. Žeru ti ty kecy, kterýma mě krmíš. Každý slovo co řekneš.
Miluju to násilí, který na mě používáš, ty rány - ta krev, ten pocit. Květiny, co přijdou po boji, slova kterýma se mi omlouváš a říkáš, že už to nikdy neuděláš. Tvoje polibky umí být tak něžné, když chceš. Je zlé, že mě to dělá šťastnou? Že mi to chybí? Ty výhružky a rány. Dělalo mě to šťastnou. Mohla jsem být s Tebou.
Chtěla jsem utéct, dokonce se mi to podařilo. Nehledal jsi mě. Vracela jsem se, znova a znova, protože jsi můj hrdina a já chci být s Tebou.
A ty teď jen stojíš a necháváš mě uhořet, v tom ohni, který jsme sami vytvořili. Neboj se, to je v pořádku, mám ráda tu bolest, líbí se mi. Jen stůj a poslouchej můj pláč. Miluju to, když mi lžeš a říkáš, že mě nemiluješ. Vím že mě miluješ. Křičel jsi moje jméno ze spaní. To nevadí, lži. Miluju tvoje lži. Miluju Tebe. Chci tě...

A ty jsi přesto odešel. Přes tu bolest, pláč, oheň. Nechal jsi mě uhořet. Nebolelo to tak jako to, že už tu nejsi.
Je na čase si to přiznat. Chybíš mi.