Červen 2012

*Nechci . . .

29. června 2012 v 15:48 | Lucka...:) |  Day after day
Nebyla jsem tu dlouho, vím, omlouvám se, byla jsem na třídním výletě. . .
A za 3 hodiny odjíždím do Chorvatska, takže tu zase nebudu . . . Chce se mi tam? Ani moc ne. Neuvidím ho skoro 14 dní.
Ale vy si užijte začátek prázdnin a já se ozvu hned co přijedu;))
S láskou, L.

*Poor choice

21. června 2012 v 21:09 | Lucka...:) |  Day after day
V jednom okamžiku mi přišly najednou dvě esemesky. Jedna byla klasicky od Ondry, psal mi po tréninku, jako to dělá každý čtvrtek. Myslela jsem, že i druhá je od něj, ale nebyla.
Byla od Slavomíra..
Ha! Kdo si na něj vzpomíná? Nechtějte vědět ;DDD
Prolítlo mnou hrozně moc pocitů ;- překvapení, radost, stesk....ale v poslední řadě se vrátil vztek, který jsem na něj kdysi měla.
Poslední článek o něm byl napsaný 20.února 2012 .... Mmm :D Však je všechno v pohodě, vyřikali jsme si to, já mu odpustila, jsme kámoši.
Jenže mě zarazila moje reakce. Neodepsala jsem Ondrovi, ale Slavomírovi ano. Jsem na sebe naštvaná, ale já vůbec nemám chuť Ondrovi něco psát. Vím, že za chvíli mi bude volat a ptát se mě, jestli je všechno v pořádku. Jenže ono není..! Ale mě tady nikdo neposlouchá, když křičím o pomoc . . . L.

*So Complicated...

20. června 2012 v 21:39 | Lucka...:) |  Day after day
Prošel kolem mě asi tak pětadvacetiletý kluk. Měl dredy, šel se psem. Divně mě pozoroval. Když už byl za mnou, otočila jsem se za ním. A on se na mě pořád koukal, byl otočený a koukal se na mě.
Fuj, šel mi z toho mráz po zádech! :DDD Na co asi zrovna myslel? Začínám být pořádný pesimista...
Jinak nevím, všechno je teď tak divný. Asi mám nervy ( nevím z čeho ) , ale vůbec nemám chuť k jídlu..Lucie sněz tohle, sněz tamto!
Jenže Lucie nemá chuť a ani důvod jíst. Neuškodí, když na léto trochu zhubnu.
Zítra jedem na exurzi do Prahy. Měl přijet Ondra, ale prý má fotbal, takže nepřijede. Zajímavý.... Filip dneska říkal, že už žádný zápasy nemají.. Lže mi?
Lucie, ty pesimisto!! Proč by Ti lhal? nemá přece důvod...že ne? L.


Už by to asi chtělo nový dess, že?

*Beginning of a new end..

18. června 2012 v 13:49 | Lucka...:) |  Day after day
A tak je to celé...
Skončily dvě veliké přátelství a začala nová láska. Odešlo pár milujících lidí, ale přišli nový, kteří dokážou vykouzlit úsměv na tváři..
A já jsem....šťastná?
Nenazívala bych to přímo štěstím. Jsem spokojená. Ale nejsem spokojená sama se sebou. Protože to, co mi řekl (Jakub) mi opravdu nasadilo velikého brouka do hlavy.
Cituji jeho slova..;

"Za poslední měsíc se z Tebe stala uplně jiná holka. Nemám Tě takovou rád a nechci Tě tak brát. Prostě Tě budu ignorovat, neexistuješ pro mě"....

Aha...Co mu na to říct? Raději asi nic.
Taky mě dopaluje, jak si myslí, že když jsem ve stanu a on si myslí že spím, tak opravdu spím a nesylším ho.
Abych vše uvedla na pravou míru, tento víkend se konalo hasické krajské kolo, kam jsem postoupila předminulý týden (umístila jsem se osmá z 22, takže celkem úspěch;) ) no a stanovali jsme tam.
Šla jsem brzo spát, abych byla odpočinutá a sotva jsem vyndala sluchátka z uší, slyšela jsem, jak se o mě Jakub baví s ostaníma a to ne zrovna hezky;)

Taky prý všude rozhlašuje, jak se s Ondrou napálím, že mě odkopne..No a co?
Za prvé; Když mě chce ignorovat, nic mu do toho neni...A za druhé; mě vždycky odkopl každý kluk, takže jsem na to doopravdy zvyklá.
Jenže já si myslím, že Ondra mě neodkopne. Myslím, že to myslí vážně. Ale pro jistotu......nechám city ještě vyplé, člověk nikdy neví, že? L.