Červenec 2012

*Good Time

29. července 2012 v 18:29 | Lucka...:) |  Videos
Už je to sedum dní. Páni :D

Good morning and good night, I wake up at twilight.
It's gonna be alright we don't even have to try,
It's always a good time.


*Oficiálnost

24. července 2012 v 0:20 | Lucka...:) |  Day after day

Oficiálnost**
Od 23.7. 2012 se můj stav mění z "nezadaná" na ZADANÁ!
Mít ráda, toužit, vášnit, milovat, nenávidět se a znovu milovat. Neubráníš se :)
Byli jsme u něj, když mi to všechno říkal. Že chce abych byla jeho. Jenom jeho. Byl tak nervní, když to říkal :D Ale kouzelně roztomilej. Potom se mi dokonce dostalo té cti, seznámit se s jeho - mamkou, babičkou, psem, kočkou, rybičkami a tucty kamarádů, se kterýma jsme potom seděli v hospodě :DD
Ze začátku? Nervózní jak dement. Ke konci? Myslim, že jsem právě objevila místo, kam můžu zapadnout :)
Jen s nim ležet na gauči, koukat se na prostřeno a držet ho za ruku. Absolutně nejlepší den prázdnin ( mýho života?') ... ** L.

*Originálnost

19. července 2012 v 22:50 | Lucka...:) |  Day after day
Nikdy jsem nezažila vtipnější, krásnější a originálnější vyjádření ( nechci říkat lásky, ale asi ano :DD) **zájmu** , než od něj . . . I když bylo jenom po mobilu, bylo to to nejkrásnější a nejroztomilejší, co mi kdy kluk řekl, jakožto vyjádření zájmu :DD ( Těším se, až to vyjádří naživo, protože to slíbil;) )
Chci ho citovat, ale stejně si to neužijete, tak jako já, protože poslouchat přitom jeho hlas a prostě...no to je jedno :DD
Cituji;
,,Víš, stojím tady uprostřed pískovýho volejbalovýho hřiště....." ( dlouhá odmlka )... ,,v ponožkách...ale to nevadí, jsem šťastnej...Slyším Tvůj hlas, Tvůj smích" . . . ( říkal toho mnohem víc, ale to zase všechno psát nechci ;) )
Ty boha, já ho mám fakt ráda...fakt hodně ! :D
Zkus mě o něj připravit...a zabiju Tě ;)***
To by bylo dost o něm, musí Vás to už nudit :D Všude okolo od svých kamarádek poslouchám, jaké mají trápení s klukem . . .Když mě přijde, že si to všichni dělají moc zbytečně složitý... A mě se všichni smějou, že mám jeho ** Co je na tom k smíchu sakra?! :DD Jsem šťastná, jenom díky jeho úsměvu, tak proč ne?;) L.

*Call me . .

16. července 2012 v 0:39 | Lucka...:) |  Day after day
Wohooo, už se ozval. Více méně zavolal :D Je totálně opilej a prý chudáček ani nevidí na písmenka, tak musel volat :D Ale to nevadí, o to to bylo celé lepší:) Slyšet jeho hlas je lepší, než číst nějakou esemesku...Mnohem, mnohem lepší..** L.


*Znič to, co Tě ničí

15. července 2012 v 0:40 | Lucka...:) |  Day after day
Áno, tak tomu já opravdu říkám přátelství. Bavíš se? Doufám že ano, protože já Ti slibuju, že už se moc dlouho bavit nebudeš.
Už mám dost těch pomluv a lží co o mě všude říkáš. Ničíš mě, ubíjíš mě. A na každou svini se někde vaří voda. A na Tebe už se začíná vařit, to mi veř.

Omlouvám se, jen chvilková zatrpklost :D Takhle to dopadá, když mě někdo opravdu hodně naštve.Teď štvu sama sebe. Každých 5 minut koukám na mobil, jestli se náhodou neozval. Chovám se jak malá. Nejspíš to je tak, jak řeklo naše *Hrablo* :DD ( Ano Karol, mluvím o Tobě ;D ) . Je někde opilej s kámošema a mobil u sebe nemá a proto se neozývá. Ozve se hned, jak bude moct . . . Přece jenom, potřebujeme si od sebe trochu odpočinout. Nemůžeme být pořád spolu a nemůžeme si pořád psát a volat. Jenže já si potřebuju pokecat s někym normálnim a momentálně tu nikdo takový neni. Protože každej se na mě vy*ral. Mám plán. Zachumlám se do postele a vylezu až za týden, až se Ondra vrátí. Dobrej plán, ne? :D Je sice skvělej, ale pochybuju, že mi projde. Ale aspoň to zkusím ;) L.

*Payphone

14. července 2012 v 21:50 | Lucka...:) |  Videos
Miluju od prvního poslechnutí . . Proč mi k sakru nezvedáš telefon a ani neodpovídáš na smsky??

You say it's too late to make it,
But is it too late to try?
And in our time that you wasted
All of our bridges burned down


*Party . .?!

13. července 2012 v 16:09 | Lucka...:) |  Day after day
Možná nebude uplně nejhorší nápad dneska vypadnout někam ven. Jít se bavit, užít si prázdniny. Vždyť tak jsem prázdniny plánovala. Kdyby venku bylo hezčí počasí, asi by se mi chtělo víc.Teď mám největší chuť zahrabat se do postele a pustit si nějaký film :D Na nic jinýho náladu nemám.
Ovšem slíbila jsem to, takže pojedu, i když se mi zrovna moc nechce. Ani nebudu řešit ten problém že zase "nemám co na sebe" :D. Prostě si navlíknu to co mám a bude mi jedno, jak budu vypadat. No dobře, možná ne uplně jedno, ale dneska se nesnažím nikoho sbalit. Po dlouhý době jedu na párty s tím, že se chci jen pobavit a nechci tam lovit žádnýho kluka.
Kluk (kterýho jsem už ulovila :) ), je bohužel pár set kilometrů ode mě :/ Celý týden bude pryč . . .
Ano, bojím se. Bude tam hodně holek a on by si taky mohl "jen tak užít". Je to perfektní kluk, holky se na něj lepí jako na mucholapku. Jeho úsměv, oči, vlasy, tělo, jeho smysl pro humor. Na to by se chytla každá druhá.
Je až komické věřit tomu, že jeho srdce jsem ulovila zrovna já :) Ta, kterou kluk vždycky "použil" a odkopnul. Najednou nejsem ta druhá. Jsem ta první.
Po včerejšku....po včerejšku prostě věřím tomu, že jinou nechce;) Včerejší večer pro mě tolik znamenal. Je mi jedno jak je daleko, co tam dělá..Věřím mu.
Tak jo, já se jdu pomalu připravovat, na tu "párty" :D...Kdo ví, třeba to nebude uplně tak marnej večer. Třeba to bude fantastickej večer :) Třeba... L.

*Mám Tě rád

12. července 2012 v 22:39 | Lucka...:) |  Day after day
Je mi jedno jak jsi daleko.. Je mi jedno kam jedeš, jak dlouho tam budeš a co tam budeš dělat..Dokud budeš opakovat "Mám Tě rád" budu Ti věřit...Protože Tě mám ráda..


*Back to the Laguna

11. července 2012 v 22:19 | Lucka...:) |  Day after day
Tak tady je ten dlouho slibovaný "dlouhý" článek o mých prázdninách v Chorvatsku. No nevím či to bude něco zajímavýho, ale slíbila jsem to :D

Začalo to jako kadžá normální dovolená - docela nudná. Když jsem tam přijela, chětlo se mi breřet. Chtěla jsem jet zpátky do Čech za Ondrou, objat ho a strávit s ním krásný první týden prázdnin. Ale nešlo to, už jsem byla pryč.
První dva dny se daly docela přežít. Prošli jsme město, našli místní discotéku. Nevypadalo to zase tak strašně, ale nuda byla pořád. Bylo horko, moře bylo docela špinavý, po žádných "prázdninových dobrodružstvých" ani stopa.
No ale cestou domu z jedné discotéky asi v půl 12 večer jsme potkali partičku 4 kluků. . . Po chvilce jsme zjistili, že jim vlastně rozumíme. Ještě aby ne, byli to slováci, naši sousedé :D
Začali jsme se s nima bavit. . No a po chvilce nás pozvali k sobě že jakože "na panáka" . . No co že, šli jsme :D...Byl to takový první seznamovací a krátký večer. Ale byl fajný. . .Další večery jsme k nim chodili uplně běžně - uplně celou dovolenou . . Mou pozornost upoutal Rýšo, taký správný chalan ! :D Díky nim byla ta dovolená uplně jiná. Nestýskalo se mi po Ondrovi, dokonce se mi ani nechtělo domu. A klidně bych se tam vrátila, protože tady mě nic pěkného nečekalo . . .
Jedno moje sbé se mě ptalo, jestli jsme s Ondrou spolu - ne tak docela. Fotbal, hospoda a kamarádi totiž zatim převládají a já jsem Ondru neviděla od doby, co jsem odjela do Chorvatka. . . . Včera mi volal - prý mu chybím . Ale on v pátek odjíždí pryč a my se do tý doby asi neuvidíme. . .
To nevadí, chystám se prázdniny si užít buď s ním, nebo i bez něj ;) L.


*WTF?

10. července 2012 v 23:59 | Lucka...:) |  Day after day
Někdy mi dělá problém rozumět tomu co píše a co říká ... Den za dnem zjišťuji, že ho vlastně skoro vůbec neznám..
Prý si potřebuje "něco srovnat v hlavě"
Prý se stalo to, co nechtěl aby se stalo..
Prý chce přestat blbnout...
A já tomu sakra vůbec nerozumím !