Srpen 2012

*Bad days...

29. srpna 2012 v 23:59 | Lucka...:) |  Day after day
Jasně, proč to utrepní neprodloužit až do neděle. Co si stěžuješ Lucie? Zavinila sis to sama.Tak si počkej do neděle...

Nechtěla jsem to udělat. Cigeretu jsem v ruce nedržela už hodně dlouho..Víc než hodně dlouho. Ale jak jinak to mám do neděle vydržet? Je to jako čekat na smrt. Fuj! Styď se..
Co je na tom nejhorší? Že mi to cigáro fakt pomohlo...


*FUCK IT

25. srpna 2012 v 11:35 | Lucka...:) |  Day after day
Přesně tak Lucie. Poser si to jak nejvíc dokážeš. Ty si tak blbá, tak blbá...


*Měsíc

23. srpna 2012 v 22:49 | Lucka...:) |  Day after day

Dneska je to přesně měsíc . Je to přesně měsíc, kdy na mě koukal tim jeho roztomilym pohledem a snažil se říct mi, co ke mě cítí se snahou, udělat z toho něco víc. Ten den jsem byla neskutečně šťastná.
Někomu se to možná bude zdát jako krátká doba, ale zase tak moc krátká neni.
Randili jsme spolu už několik týdnů (měsíců) předtim.
Za ten měsíc se toho stalo tolik. Jsem šťastná že ho mám. Jeho slova, polibky, doteky, úsměv, tělo, hlas....Je to jedinečnej pocit, když mě drží v náruči a říká, že jsem krásná. Takže *šťastné výročí Ondro*...Doufejme, že bude víc takových..( A doufejme, že je budeme trávit spolu )

A přes to všechno jsem se rozhodla, že za ním o víkendu nepojedu. Ano já vím, vidíme se tak žalostně málo. Ale já jen chci aby si uvědomil, o co může přijít. Naposledy jsme se viděli v neděli, na fotbale. Ptal se mě, jestli přijedu v neděli na další...Řekla jsem ano. Ovšem, když jsem mu za celý týden stála za dvě potupné esemesky a dnes neni schopný odepsat, rozhodla jsem se, že nikam nepojedu. Všimne si že tam nejsem? Bude mi volat? Ptát se , co se děje? Jsem zvědavá, ale bojím se.
Vnímej mě, komunikuj, buď semnou častěji. Protože já tu nebudu věčně ;)) L.

*Důvod se smát

21. srpna 2012 v 22:49 | Lucka...:) |  Day after day

Včerejší noc pro mě byla docela utrepním ( Ne jen docela , spíše DOSLOVA ). Nejen, že jsem nemohla usnout, protože jsem na něj celý večer myslela a můj nepříjemný pocit byl silnější než já, ale do toho všeho se k nám přihnala taky parádní bouřka, takže fakt super ;)
Ráno taky bylo nic moc. Jen co jsem vstala, musela jsem se koukat na otrávené obličeje mé rodiny. Fíha, fakt super den...
Tak jako každý den, zapla jsem si počítač a hned jako velikej závislák, jsem si pustila facebook. Byl online.. Od včerejší smsky ( kde jsem se ho ptala, jeslti je všechno v pohodě ) se neozval. Psát mu první? To by byla hloupost. A tak jsem tam jen tak seděla, psala si s kamrádkou a chystala se ven.
Když v tom mi přišlo *Čaudy prde :)* . .Od něj. Tak už mě dlouho nepozdravil a bylo to víc než milé. Chvilku jsme si normálně ( něco se stalo?! :D) psali a pak jsem se zeptala,jeslti je teda všechno OK. Odepsal že je a ujistil mě, že kdyby nebylo, řekl by to.
Nemáte ponětí, jak moc se mi ulevilo. Vždyť já jsem si poslední týden fakt myslela, že se semnou chce rozejít :DD Asi blbý období. Ale dnes aspoň budu usínat s klidnou hlavou a úsměvem na tváři :) Hned je na tom světě líp. Tak dobrou noc a krásný sny** L.

*Empty

20. srpna 2012 v 22:40 | Lucka...:) |  Day after day
V břiše mám hodně, HODNĚ divnej pocit.
Co se stalo? Nebo tedy, co se to vlastně děje? Špatný, špatný. Prosím komunikuj semnou, nebo se z toho zblázním...
Včera jsem jela za Ondrou. Jela jsem se dívat na jeho fotbalovej zápas **a to fotbal fakt nesnáším, takže veliká oběť**
Navíc k tomu všemu byly výluky, takže jsem se musela trmácet autobusem. Super.
Když jsem dorazila na místo, fotbal už začal, takže jsem se pohodlně usadila a začala se dívat **na toho mýho** jak hraje. Bylo to přesně tak, jak mi to vždy popisoval, když jsme byli spolu. Na zádech měl číslo šest *jeho oblíbené* a fialový dres.
Po půl hodině mě zaregistroval a zamával mi, až mi z toho srce poskočilo malinkou radostí.


Pak fotbal skončil *remíza*. Všichni kluci šli nahoru, za "fanouškama". Jenom ON zůstal dole na hřišti s nějakýma klukama. Fajn, šla jsem se bavit s ostaníma klukama, co mi aspoň věnovali trochu pozornosti. Pak mi volala mamina, tak jsem šla stranou a dostala jsem parádního sprďana ( neptejte se za co), takže jsem se tam s ní začla hádat. Zrovna když jsem jí to típla, šel okolo mě. Dal mi pusu a se slovy "Jdu si dát sprchu, za chvíli jsem tu" odešel...
Trvalo mu to asi 45 minut. Takže fakt parádička, za chvilku mi měl jet bus a on tam ještě nebyl. Pak přišel *chválabohu*, ale ne že by šel zamnou. Bavil se se všema ostaníma, ale semnou ne. Tak jsem na chvilku s holkama odešla pryč.
Když jsem se vrátila zpátky, seděl na lavičce a já jsem stála cca 4 metry od něj. On si povídal s jinýma lidma a já taky *prostě jak dva cizý*. Až když mě chtěl jeho kamarád hodit do koše ( neptej se :DD ), tak šel zamnou :)
Chvilku jsme se jen tak drželi. Pak mu říkám "pojď pryč*... Našli jsme malou lavičku, tak že si sednem. Jenže to by nebyl on, aby z tý lavičky nespadl a nevilil na sebe pivo :DDDD ( Proto ho miluju, je to šílenej nešika :D) Takže dalších deset minut jsme strávili tim, že jsme ho dostávali na nohy. Pak jsme si dali "pusu" (znáte to, takovou tu větší ;D) a já musela běžet na autobus. Ne, že by mě šel doprovodit, ztráta času ;)
AUTOBUS NÁM UJEL!! Super. Doma průser jako hrom, jela pro nás kamarádky mamka. Prostě parádička no :D
A dnes jsme si chvilku psali, když jsem mu v jedné smsce napsala *Je všechno v pohodě?*
Odpovědi se mi nedostalo. . . . . Divnej pocit v břiše. Jako kdybych měla psát hrozně moc důležitej test ve škole. Takovej test, co rozhodne o mém další studium na škole. Buď pujdeš do dalšího ročníku, nebo končíš. L.

*I'll be OK...just not today

17. srpna 2012 v 22:50 | Lucka...:) |  Day after day
Jasně. Proč by se namáhal za mnou jezdit, vždyť jet na diskotéku je důležitější a zábavnější.. NO STRESS
Minulý pátek to přitom bylo tak...tak...chci najít to správné slovo. Bylo to *skoro DOKONALÝ* Pro mě teda.
Šli jsme spolu na pouťouvou diskotéku. Ze začátku se mi někam ztratil, ale pak bylo lehké ho najít. Byl opilý a chodil tam všude venku bez trička. To je celý on ;)
Pak se mi podařilo ho na chvíli odtrhnout od kamarádů...šli jsme dál od lidí a opřeli se o jeden strom. Oba trochu opilý, avšak to nám v ničem nebránilo :D Jenže víte jak je těžké udržet rovnováhu? Těžké, opravdu ano. A tak jsme spadli na zem :D Mělo by to být jako ve filmu, kdy žena spadne do měkka - na muže. Jenže to bychom nebyli my - Ondra spadnul na mě :D Ještě teď mám na noze parádní modřinu. Ale na tý zemi to bylo lepší, než když jsme se opírali o ten strom. Byla to ta nejkrásnější část z celého večera :) Pak jsme šli zpátky. Sedla si ke mě Ondrova nejlepší kamarádka. Začala se mě ptát, jestli mi nevadí, že jí Ondra říká zlato a že spolu tráví docela dost času a tak...Jak by mi to mohlo vadit? Nikdy bych nechtěla, aby se s ní Ondra přestal bavit. Vím jaký to je, přijít o nejlepšího kamaráda ( viz. Zdeny ) a nehodlám jí připravit o to samé. Mám jí ráda :)
Celý večer jsem tam žárlila na Ondrovu bejvalku. No ale i sní jsem se tam potom začala bavit :D Prostě docela povedenej večer. . . . Když jsem odcházela domu, Ondra byl opilej a spal. Výsledek? Nic si z toho večera nepamatuje...

Další večer jsme se na to samé místo vydali s kamarádkou znova. Ondra tam neměl být a ona pořád žadonila, že tam předchozí večer potkala nějakého kluka a že za nim chce prostě jet a já jakožto veliká kamarádka jsem jela, i když se mi nechtělo, když jsem věděla, že ON tam nebude.
Šli jsme tančit a začal se kolem mě ochomejtat nějaký kluk. Kdybych nebyla zadaná, asi by se mi to celkem líbilo, protože přiznejme si , ten kluk byl kus ! :DD Začal tancovat velice blízko mě a začal si semnou povídat. Tak mu říkám "promiň, ale já má kluka"...Neodradilo ho to ;D Pak se zeptal, jak se jemnuje můj kluk. "Cože? Šmitky je Tvůj kluk? No do pí*i, proč on vždycky vybere ty nejhezčí holky?" Bylo mi řečeno, že je to Ondrův moc dobrej kámoš a za celý večer už na mě pak ani nešáhl :DD
Jenže pak mi někam zmizela ta moje kamarádka. Nebavilo mě to tam, tak jsem si šla sednout pod jeden strom. V tom si ke mě přisedl jeden kluk -slovák a začali jsme se bavit. Řekla jsem mu že mám kluka, on na to , že nevadí, však si jen povídáme :) a povídali jsme si asi další 3 hodiny :D Byl skvělej, našla jsem si kamaráda :) Povídali jsme si o Ondrovi a já jsem mu řekla všechny moje starosti... ( I když nám byla příšerná zima :D )

Jaké starosti? Třeba to, že si mylsim, že o mě Ondra už tolik nestojí. Nejkrásnější období našeho vztahu bylo, když jsme spolu ani vůbec nechodili. To, jak mi volal, to jak mi pořád psal, to jak se ode mě nehnul. Teď si připadám jako přítěž, já nevím, asi se mi to jen zdá. Nevím co s tím, ale potřebuju ho. Potřebuju ho víckrát, než jednou týdně. Pane bože, vždyť já *ho miluju* a ani mu to nedokážu říct. Ondro, kde jsi? Já vím.. Tak se tam hezky bav a mě nech doma. L.

*Hey now...**pronásledovaná**

17. srpna 2012 v 14:39 | Lucka...:) |  Videos
Písnička, která mě pronásleduje celý den. Znám jí od Ondry a tohle je opravdu divná náhoda :D
Zapnu si písničky, jako první začne hrát tahle. Vypnu to, zapnu si rádio a na obouch stanicích, které já poslouchám, hrajou tuhle. Vypnu to a zapnu si televizi - MTV...Co myslíte? Je to až divný :D Nechápu...Ondra má tu písničku hodně rád, pokaždý, když jsme spolu, tak mi jí pouští. Ale proč se mi dneska zapla tolikrát? ..DIVNÝ


*Just you..

17. srpna 2012 v 14:10 | Lucka...:) |  Day after day

Chybíš mi. Hodně moc.
Co s tím budeš dělat? Jasný, já vím - NIC. Fotbal, brigády, kámoši....pak až já. Týden bez Tebe je jako....je to nepopsatelný. Přijeď, prosím. Jenom na chvilku, stačí mi půl hodiny, chci Tě jen vidět. Chci se přesvědčit, že jsi pořád MŮJ...

Večer očekávejte trošku delší článek, potřebuju se hodně moc vypsat ;) L.

*End of friendship

9. srpna 2012 v 0:19 | Lucka...:) |  Day after day

Říkali si "kamarádi"...
Lidi, se kterýma jsem vyrůstala, kteří byli moje rodina. V jeden okamžik byli to jediný co jsem měla. A teď? Když se mězi nima obejvim nastane "trapné ticho". Nikdo nic neříka, všichni po sobě hází trapné pohledy. Proč?!
Nevim co proti Ondrovi tolik maji a proč kvůli tomu totálně odepsali i mě. Ale tenhle ignor začínal už dávno předtím, než jsem začala být s Ondrou, takže v tom musí být i něco jinýho. ( Asi Jakub )
No co, nebudu už kvůli nim brečet. Díky Ondrovi získávám novou rodinu. :))
Včera se mě jeho nejlepší kamarád zeptal, jestli jsem s Ondrou šťastná ( definuj mi slovo štěstí - je to túžba, je to stav, je to eufória, ktorá rastie? ). . . Odpověděla jsem, že nejvíc za celej svůj život, ale že si nejsem jistá tím, že to má O. stejně. Na to mi on odpověď dát nemohl, Ondrovi nikdo do hlavy nevidí (bohužel)..

O víkendu jsme s holkama měly takovou menší dámskou jízdu u nás na chatě. Bylo to fajnový odreagování. I když jsem chtěla vydržet nenapsat O. celý večer, nevydržela jsem to a v podnapilém stavu jsem mu napsala docela zajímavou smsku :D No co, ať si zvyká :D
Dnešek byl poměrně skvělej den, až na ty moje "kamarády" ... Víkend bych chtěla strávit s Ondrou, ale zda se mi to podaří, to nevím. Ale být snim aspoň 15 minut o samotě, to bych docela brala... L.

*Důvěra

1. srpna 2012 v 22:30 | Lucka...:) |  Day after day

Možná mě trochu štve, že mi vlastní mamka nevěří.
Ale víc mě štve to, že kvůli její nedůvěře nemůžu trávit čas s ním. Nepustí mě totiž k němu. Jeho rodiče odjeli na 14 dní pryč ( do Chorvatska ) a on dneska dělá takovou akci u něj doma. Ale já jsem tam jet nemohla.
Slíbil, že mi napíše a nenapsal. Zavolal :DD A trochu mě naštval....Poprvý v životě mi řekl, že mě miluje. Dnes. Jakej je v tom háček? Řekl to po telefonu. Ne že by mi to vadilo, uplně se mi začali klepat ruce :D ale kdyby mi to poprvý řekl do očí, bylo by to hezčí..no co už...
Chodíme spolu deset dní a já začínám být strašně moc žárlivá.
Se svojí bejvalkou chodil rok a půl. Mě řekl, že jí nemůže ani vystát, že jí prostě už nemá rád. A včera si jí přidal do přátel. Ouč, začínám být trochu paranoidní :D ale i tak, mě to prostě štve. Jsou od sebe teprve 5 měsíců a ona se rozešla s ním. Co když jí má pořád v hlavě a mě jen lže?
Píšu pitomosti asi jen kvůli tomu, že jsem ho už dlouho neviděla a chybí mi :DD.... Jak jsem psala už v předchozích článcích, věřim mu a na tom se nic nemění...
V pátek večer děláme s holkama u nás na chatě takvou malou dámskou jízdu. Těším se, konečně nějaká super akce na odreagování :) Mělo by to být fajn, aspoň s někym proberu to, co mi leží v hlavě, holky mi na to řeknou jejich názor a já zjistim, že se chovám jak žárlivej debil :D Ale vás by to neštvalo? Chci být ta jediná, co mu leží v hlavě a ne ta druhá.
Bože, zastřetle mě ;) L.