Září 2012

*Neuvidíš mě na kolenou

30. září 2012 v 17:59 | Lucka...:) |  Day after day
Těště se. MOŽNÁ přijde trochu veselejší článek, než jaké jste četli v posledních pár dnech. Nemám už totiž vůbec žádnou energii na to, abych byla smutná :D
Nemám energii ne brek, nemám energii na něj.
Prostě už to chci mít ukončený. *NEUVIDÍŠ MĚ NA KOLENOU, JÁ NEJSEM Z TĚCH CO O LÁSKU PROSÍ*

Tak tenhle citát mě hodně podpořil :D V poslední době mi všichni dávali rady tipu ;
"Tak mu napiš, jdi s nim ven, promluvte si, dejte to zase dohromady"
A tak jsem nad tím hodně přemýšlela a uvědomila si, že mám nějakou tu svojí hrdost. Nebudu se před nim ponižovat tak moc, aby viděl, že mě to bolí. Nechci aby to věděl. Neuvidí mě na kolenou. Já mám v plánu být zase šťastná a s nim by to asi nikam nevedlo.A on by mě asi hlavně znova nechtěl :D Vždyť to on se rozešel semnou.
Plácám docedla kraviny, já vím :DD
Ale zamyslete se nad tím ;) Můžu mu děkovat za nádherně prožité prázdniny. Léto 2012 bylo rozhodně to nejlepší v mém životě. A teď je na řadě nejlepší zima. Ne? :)
Podzim chci věnovat škole a tréninkum. Všechno je teď tak krásně barevný :) Mám ráda tohle období. Navíc, za 10 dní mi začínají taneční. A s kým že to budu tančit? ZDENY!! Ano! :D Tohle jméno už se tu dlouho neobjevilo :D Těšte se, zase se o něm začnu asi zmiňovat celkem často. Těším se, že se zase budeme výdat častěji, docela mi chybí :) A co teď? Teď se pujdu učit. Usnu s dobrým pocitem a čistou hlavou. Žádnej Ondra. Nic takovýho. Vyspím se do růžova a zítra se vrátí na scénu stará dobrá Lůca. Ta, která vrazí do automatu, když se otočí za nějakým klukem :D Těšíte se? Já rozhodně ano :) L.

*Když to skončí. . .

24. září 2012 v 16:50 | Lucka...:) |  Day after day
Vím, dlouho jsem se neozvala, ale nejdřív jsem si to musela sama srovnat v hlavě, než vám tady začnu něco psát.
Je to už přes týden, co jsme se s Ondrou rozešli. Teda --> co se semnou Ondra rozešel..
Každý den nad tim přemýšlim. Asi mi to ještě uplně nedošlo. Ale k rozchodu se schylovalo už dlouho, tak by mi to mělo být jasný. Jenže neni. . .
Četla jsem si starý články. Ondra se poprvý v mém článku objevuje 20.5. 2012 ... Takže jsme spolu prožili už spoustu chvil, máme spoustu společných vzpomínek. A on tu najednou neni.
Ptáte se proč? To si nechce vyprávět...


Jak jsem psala, měl přijet. Byli jsme domluvení, měla jsem z toho docela dobrý pocit. Jenže se neozval (zase). Bylo mi strašně. Prostě se neozval. Nestála jsem mu ani za pitomou esemesku. A tak jsem mu napsala já "Mohl ses aspoň ozvat".Nic, žádná odezva. Tak jsem si šla zaběhat, potřebovala jsem to ze sebe nějak dostat. V tom mi volá kámoška..
"Promiň Luci, já už jsem to nevydržela, napsala jsem mu. Pojď domu a promluv si snim hned, je na facebooku."
Fajn! Ondra měl rozbitý auto, proto nepřijel. Ale to ho neomlouvalo z toho, že se neozval. A já už toho měla plný zuby a bylo mi jedno, že on to chtěl řešit z očí do očí jako chlap. Chtěla jsem to vyřešit hned! Což se mi taky podařilo..
Ondra po 4 měsících přišel na to, že nejsem to co hledá. Asi ho to nebavilo, nebo nevim, prostě jsme to ukončili. Ale ne nějak ve zlym. Vlastně měl pravdu, nehodili jsme se k sobě. Nechci totiž pít pokaždý když jsem s nim. Chtěla jsem s ním být taky osamotě a ne trávit všechen čas jenom s jeho kámošema. Nejsem holka pro něj..
A přesto mě to štve.Každý večer si přeju, aby se ozval. Prosím Boha (Vím zní to vtipně, ale fakt to dělám :D) aby mi ho vrátil zpátky. Chybí mi, každičký den. Žárlím na každou holku, který dá LIKE na fotku na facebooku. Přece se nemohl jen tak lehce "odmilovat". Ráno se neprobudíš s tim, že už někoho nemiliuješ. To přece nejde.
Ach, zachraňte mě někdo prosím...
Teď mám pitomou angínu, takže musim být doma a přemýšlet nad tím ještě víc než normálně. Fuuuu :D Už mě to nebaví. Co nadělám? Nic...čas zahojí všechny rány.. Teda aspoň se to říká . L.

*Happy B-day ;)

13. září 2012 v 19:59 | Lucka...:) |  Day after day
Upeč si dort, napiš si test, jdi trénovat.
Ano, Lucie dneska slaví již vysokých sedmnáct let života - VŠECHNO NEJLEPŠÍ ;)
Včera jsem si upekla dort, aby aspoň nějaká ta menší oslavička byla :D A opravdu jsem se na dnešek docela dost těšila. Přece jenom, každý se na svoje narozky těší.
A ten dnešní narozeninový den začínal opravdu skvěle. Moje moc dobrá kamrádka dokonce byla tak aktivní, že mi poslala esemesku už 3 minuty po půlnoci, aby prý byla první, kdo mi popřeje :D
Pak dokonce v 6 ráno napsal Ondra (Já vím, čekáte jak celá story pokračuje :D To taky přijde ;D)..Měla jsem hroznou radost, bylo to příjemný ráno, i když docela pršelo.


Pak jsem nasedla do vlaku. Všechno bylo perfektní, dobrá nálada stále převládala. Chtěla jsem si dojít koupit jenom něco k jídlu. Hledám peneženku. A ta nikde neni.. .
Jop, Lucie si peněženku nechala ve vlaku ;D Super. Zavolala jsem mamině, dostala sprda jak prase...no prostě "nádhernej narozeninovej den" :D Dobrá nálada byla v háji.... Pak jsem si napsala test ze španělštiny, musela jít na trénink. Páni, super...
Nebudu to víc protahovat, peněženka se nakonec našla, takže cájk :D

Jinak, kdo čeká na vysvětlení s Ondrou....
Je to složitější, ale rozhodně na dobrý ( spíš lepší ) cestě. Jak slíbil že přijede a nepřijel (viz. předchozí článek), byla jsem doopravdy hrozně moc naštvaná. Tim víc, kžyž mi na to napsal jen "Nezlob se." Pohádali jsme se a to hodně, bylo to docela smutný. Byla jsem smířená s rozchodem, protože ta situace se hrozně moc protahovala a neměla řešení, protože Ondra neměl čas a jak sám napsal CHCI TO ŘEŠIT JAKO CHLAP - OSOBNĚ A NE JAKO SRAB PŘES MOBIL. Jenže čas neměl. Mě spíš přišlo, že si ho udělat nechtěl.Ovšem pak se v něm něco asi hlo, nebo nevím. Najednou napsal a domluvil se semnou na neděli. Dokonce psal smajlíky, což se už 14 dní nestalo :D Takže mu dávám poslední šanci. V neděli. Jestli nepřijede, tak končím. Debila ze sebe dělat nebudu ;)
Vaše, již sedmnáctiletá, L.

*Nothing

2. září 2012 v 20:09 | Lucka...:) |  Day after day
NEpřijel.
NEzavolal.
NEenapsal.
NEchápu tuhle situaci.
NEtušim, jak se k němu mám zítra chovat, až ho potkám na nádraží.
Nechci už brečet...