Prosinec 2012

*Goodbye 2012

31. prosince 2012 v 15:22 | Lucka...:) |  Day after day
A tak doufám, že si všichni dnešní večer užijete a do Nového roku vstoupíte pravou nohou ;)
Přeju vám, aby rok 2013 byl nejmíň milionkrát lepší, než rok 2012 :)


*Každý deň..

30. prosince 2012 v 22:30 | Lucka...:) |  Videos
Chýbate nám, chýbate nám, ako ste mohli odísť od nás...


*Sincerely

28. prosince 2012 v 23:42 | LucyEn |  Day after day
Upřímnost je vlastnost, který si hrozně moc vážím.
Škoda, že někteří lidi moc přemýšlí než něco řeknou, protože kdyby řekli to první, co je napadlo, hned bychom věděli, na čem jsme. Ty si bohužel vždycky patřil k těm, co moc přemýšleli, tak teda dobrá.
Ale jestli řekneš něco, jakože toho lituješ, tak Ti nakopu ten Tvůj nádhernej zadek! :D


*Ice.cream

27. prosince 2012 v 22:38 | LucyEn |  Day after day
Musím říct, že neni nic lepšího, než se skoro v 11 v noci přežírat ( vážně doslova PŘEŽÍRAT! ) zmrzlinou se šlehačkou . Máám se fajn, je mi skvěle :D:DDDD
Ne nemám, ale ta zmrzlina je naprosto bombastická !


*Un.love

26. prosince 2012 v 22:59 | Lucka...:) |  Day after day

Někdy se věci vyvinou jinak, než jak bychom chtěli. Líp.
A tak čekám, jak to teda dopadne. Jestli se ozve a nebo jestli budem dělat, že se nic nestalo.
Každopádně, aspoň na chvilku jsem zase byla "šťastnější" . Tak jdeme čekat...
Doufám, že jste si krásně užili Vánoce a užíváte si svátky:)! Začínám věřit tomu, že na Vánoce se opravdu dějí zázraky... L.

*Welcome better days

21. prosince 2012 v 21:29 | LucyEn |  Day after day

A tak se to vážně stalo.
Celý týden byl naprosto skvělý. Nefalšovaný úsměv, radost ze života. Vážně to přišlo :) Nevim jestli za to může ta vánoční atmosféta a nebo to, že se jeden z mých *dřívějších* nejlepších kamarádů rozhodl, že se spolu po sedmi měsících zase začnem bavit. Proč jsme se spolu nebavili? Složitý proces. Ovšem, teď se to vrací do starých kolejí. Včera se mě ptal, v kolik pujdu ze školy..no a dneska na mě před tou školou čekal *s kytkou*. S opravdu pěknou kytkou. Jedna kytka sice nenahradí těch sedum měsíců, co se na mě vykašlal, ale je to na dobrý cestě :) Koenčně se mám zase skym bavit. On mi vždycky rozuměl víc, než ostatní.
Každý jediný den z tohoto týden byl něčím skvělý. Už dlouho jsem se necítila takhle fajn :) Je to dobrej pocit. Takovej osvobozující. I když nevím, jak na tom budu dál. Víkend určitě bude stát za to, vánoční atmosféta nezklame. Pondělí zajisté taky bude nádherný den . Ale úterý... . Hrozně moc se těšim na úterý. Ale taky se bojim, jak dopadne.
No nic, nebudu se tim teď zabývat, protože moje nálada nabývá maxima :) Přece jenom 3 měsíce a 5 dní --> to už je dost dlouhá doba na to, začít znova.
Vaše L.

*Pamätáš

16. prosince 2012 v 18:09 | LucyEn |  Videos
Dnes vyšla. Je silná, od srdce. Tohle je HUDBA. Big like Kali.


*Jednoho dne. .

14. prosince 2012 v 19:39 | LucyEn |  My stories
Asi se to nedá brát jako povídka. Je to spíš můj myšlenkový pochod, který jsem musela nějakým způsobem dostat na papír, jinak bych se z toho asi zbláznila ;)


Taky znám ty dny. Dny, kdy se mi vůbec nedaří, život mě nebaví, štěstí jako kdyby mi někdo uradl. Kdyby tak šlo, vystát si frontu u kasy a koupit si ho. Jenže štěstí se koupit nedá. Chtěla bych mít zase důvod se smát. Mít tak důvod ke komu večer uléhat do postele a zase věřit tomu, že láska neni zrádce.
Už je to tak dávno a přesto to pořád bolí. Zažili jsme toho spolu dost, pořád na Tebe mám vzpomínky. A co z toho? Já se tu trápím, zatím co TY spíš bůh ví s kým. Nejlepší by bylo zbavit se tě, vyhnat ty myšlenky a vzpomínky z hlavy. Já mám na víc. Jednou....jednou se postavím ze dna, na které si mě dostal. Nejsi pro mě ten vhodný a proto tě ode mě vítr odvál pryč. Jednoho dne, se ztratí ta tma a já pochopím, že celý ten čas moje srdce tlouklo pro někoho jiného. Přijde den, kdy se potkáme a ty mě nepoznáš, budu uplně jiná. A víš co? Podívám se na tebe a zjistím, že už mi vůbec nechybíš.
I když mi toho život moc nedává, vlastě spíše bere, pro jednu lásku slunce nesvítí. Už nebudu zoufat, já budu doufat. Bez pekla neni ráj. Musím si projít peklem, abych mohla dojít k nečemu lepšímu. Můžeš mě mít třeba za hlupáka, ale já budu kráčet dál a věřit. A jednoho dne, se budu smát, protože vyhraju tu bolestivou bitvu.

*Last dance night

13. prosince 2012 v 16:40 | LucyEn |  Day after day


Včerejší večer byl ...
Včera jsme měli poslední taneční (VĚNEČEK). Yeah, konečně to máme za sebou :D Popravdě řečeno, jsem fakt ráda, protože Zdeny mi pomalu začal lezt na nervy :D. Ale včera to bylo perfektní. Bavili jsme se, byl to jeden z těch večerů, na který nkdy nezapomenete.
Snažil se, opravdu jo :D Nikdy takhle hezky netancoval, jsem na něj pyšná :)) Jeho mamka pořád dokola opakovala, jak strašně nám to sluší, lalalalalaáááá :D Bylo to milý. Ale taky náročný. Do postele jsem se dostala nějak kolem dvanácté večer a vstávala asi v 5:30, tak si to představte :D Ještě teď mě bolí celý tělo a jsem totálně vyšťavená. Ve škole skoro půlka chyběla --> včerejšek byl fakt namáhavej :D Do školy jsem dneska šla jenom kvůli testu ze španělštiny. Vůbec jsem to neuměla, ani jednou jsem se na to nekoukla. Ale dostala jsem za jedna, takže pohodička, že. :D
Dnešek byl docela krásnej den a to nejenom protože mám svátek ( všechno nejlepší Lucino! ), ale i z různých jiných důvodů. (To by nebyl pořádnej článek, aniž byc se o něm nezmínila :DD)
Měla jsem na něj štěstí už od rána. Jel s náma vlakem, pak jsme spolu šli do krámu :D:D Pak jsme spolu dokonce jeli i domu . Ach bože, břicho mě z něj bolí :D Je to pěkný, jak se spolu bavíme. Zvedá mi to náladu :)
Ale vždycky se najde i něco, co mi tu náladu kazí. Víte, já jsem vždycky byla žárlivej typ a to i na moje kamarády. Moje nejlepší kamarádka je zamilovaná, ale hlavně se nedokáže bavit o ničem jinym, než o svym klukovi a o své druhé nejlepší kamaráce. Jen mě to mrzí. "Nechci nechat Nikču samotnou na Silvestra" . . a že já budu doma sama nikoho nezajímá? "Nikča je naštvaná, že jsem jí tam včera nechala chvilku samotnou".. a že tam ten večer byli hlavně kvůli mě, protože zo byly MOJE taneční, ale sebraly se a odešly do hospody, to je v pohodě? . . . Jen mě to trochu mrzí. Já jsem tady ta, se kterou se počítá, když někdo něco potřebuje, ale jinak nazdar. Ale věčně mě to taky bavit nebude ;)

*Kamarád taky rád..

11. prosince 2012 v 21:19 | LucyEn |  Day after day
,,Když na něco hodně myslíš, přitáhneš si to k sobě."
Tuhle větu mi řekl kamarád asi zhruba před měsícem. A měl pravdu. Nikdy jsem ho takhle často nepotkávala :D Prostě si ho k sobě přitahuju. Páni, zákon vesmíru asi vážně funguje. .Dneska ráno seděl naproti mě ve vlaku. . Pak šel s náma kus cesty ke škole. Světe div se, je to fakt divný :D Ale néé, nestěžuju si ;) Jeho přítomnost mi vadí nevadí.Tož, zítra bych s ním mohla jet domu :D Heh, Lucinooo, nech toho !


Víte, vlastně se s nažím s tím už něco dělat. Ve čtvrtek jdu ven s panem *T. Jenže on je takovej blázínek:D:D Už vidím, jak to dopadne. . Budeme venku totálně promrzlý, vyválený ve sněhu. Smíchy mě bude bolet břicho a pak ho budu prosit, aby mě pustil domu, protože mi bude fakt zima:D Jenže mi bude líto, že pujde domu pěšky sám, tak i přesto, že budu promrzlá až na kost, pujdu ho kus vyprovodit. Až se budeme loučit, on mi bude chtít dát pusu a já řeknu jen "Tak se měj, uvidíme se zítra" . . . Ale bude to pěknej den :D:D Hezky strávený odpoledne.
Aneb kamarád taky rád ;)