Únor 2013

*Hate this.

24. února 2013 v 18:49 | LucyEn |  Day after day

Nesnáším nadpisy.
Popravdě, už půl hodiny vymýšlím, co napsat. Už od rána mám strašlivou chuť napsat aspoň něco, ale je těžké pospojovat všechny moje myšlenky, když každá je uplně jiná. Tyhle pouhé dva řádky píšu už asi půl hodiny a pořád hledám slova.
Nebaví mě to. Nebaví mě být na počítači, když tady neni, když si nemůžeme psát. Nevím, kde je celý víkend, ale za celou dobu tu nebyl. Vždycky se jen přihlásím, kouknu, jestli neni online a když zjistím, že není, zase jdu pryč. Smutný je, že nevím kde je. Není jeho povinností mi to říkat, ale přesto... za poslední týden se mezi námi vytvořilo něco zvláštního. Známe se tak krátce a tak málo a přesto jsme si slíbili, že k sobě budeme naprosto upřímní. Mám chuť mu říct uplně všechno. Asi neni moc dobré, že mu takhle věřím, ale nemůžu si pomoct, táhně mě to k němu víc, než je zdrávo. Nechci, aby to bylo takhle, protože by nademnou lehce získal nadvládu. Zvláštní, co s člověkem udělá jeden jediný, krátký, nesmělý polibek. Tralalalalááááá ..... Za to asi může jaro :DD

*Na dobré cestě

17. února 2013 v 18:00 | Lucka...:) |  Day after day

Je až mrazivý, jak se věci za pár dní mohou změnit.
Jo, asi jo, jsem zamilovaná :D A jak se to vlastně stalo? Sama nevím, bylo to jako blesk z černého nebe. V pátek to všechno bylo tak hezky zvláštní. Šli jsme na maturák mýho moc dobrýho kamaráda a ON ( říkejme mu třeba SexyBarman --> hned pochopíte :D ), tam dělal barmana. Věděli jsme, že se tam potkáme, psali jsme si o tom. Ze začátku to začalo jen letmýma pohledama, pokaždý, když jsem prošla okolo. Konečně jsem si mohla pořádně prohlídnout ten jeho roztomilý úsměv :) Později, když se třeba vydal sesbírat skleničky a náhodou prošel okolo mě, nenápadně mě ze zadu obejmul, nebo mě lehce chytnul za ruku. O to hezčí to všechno bylo, když mi druhý den napsal, že mi to moc slušelo. Nechci nic zakřiknout, ale mě se tenhle stav strašně moc líbí :) On se mi líbí. Nejsem na facebooku, když tam neni on, nemám najednou důvod tam být. Když mi od něj dneska pípla esemeska, radostí mi poskočilo srdce :D Snad tohle celý dopadne líp, než minule. Prosím). L.

*Better days

14. února 2013 v 21:28 | Lucka...:) |  Day after day

Myslím, že je na řadě nějaký víc optimický článek. To, že se děje hodně špatných věcí neznamená, že se neděje nic dobrého. K úvodu bych chtěla říct, že jsem ani na vteřinu nepomyslela na to, že bych se na blog vykašlala. Je to jediné místo, kde můžu vyjádřit to co cítím a nehodlám se toho vzdát.
A teď se můžu dostat k té lepší stránce mého života. K tomu jedinému štěstíčku, co mě v posledních pár dnech potkalo :) Teď, když už je definitivně utavřen můj vztah s blíže nejmenovaným, jsem se zase začala koukat po jiných klucích. Zalíbil se mi jeden. Neznali jsme se, narazila jsem na něj na facebooku a divila se, že chodí k nám na školu, protože jsem ho nikdy předtím neviděla. To ON si mě po pár dnech přidal a já jsem měla radost. Začali jsme si denně psát, potkávat se ve škole. A mě to hrozně nabíjí. Nevím, jestli z toho něco bude, ale dává mi to sílu :) Těším se, až ráno vstanu a pujdu do školy a doufám, že ho potkám. Že se na mě usměje, řekne "Ahoj", šťouchne do mě a já budu mít zase o něco lepší den. Kdyby tak věděl, že je to jediný, co mě teď na světe trochu baví. L.

*Změny

10. února 2013 v 18:50 | LucyEn |  Day after day
Je to vtipné. Nebyla jsem tu přes měsíc a nikomu jsem nechyběla. Nikdo se neptal, jestli jsem vůbec přežila Silvestra, všem mým virtuálním přátelům to bylo jedno. Nestěžuju si, těžko vám může záležet na někom, koho neznáte.
Já jsem Silvestra přežila, ale bohužel, ne každý měl takové štěstí. A tím to všechno začalo. Snad ten nejhorší začátek roku. "Jak na nový rok, tak po celý rok". Od té doby to jde všechno do hajzlu. Stalo se všechno špatný, co se stát mohlo. Nikdy jsem nezažila tolik bolesti najednou. Mám pocit, že za ten měsíc a kousek jsem se hrozně moc změnila. Zestárla jsem, zmoudřela. Naučila jsem se vážit si života, lidí, světa. Za poslední měsíc jsem toho ztratila tolik.... Stačí. Už nic zlého nepřijde. Teď už určitě bude jenom to dobré. Prosím..