*This is a past now..

22. května 2013 v 16:28 | Lucka...:)


Dívám se sama na sebe a přýšlím, co se stalo špatně.
Včera jsem, ani nevím proč, vytáhla starej mobil a začala si číst starý esemesky. Jsou tam psaný ty naše začátky, to naše prvotní nevinný psaní. Držela jsem si ho od těla. Ze začátku jsem ho k sobě nechtěla pustit, bála jsem se s nim nějak sblížit, zamilovat se do něj. V těch esmeskách to je všechno napsaný. "Jestli se na Tebe upnu, bude těžký se mě zbavit", napsala jsem mu jednou. "Nikdy se Tě nebudu chtít zbavit", odepsal.
A tak to teď má. Má co chtěl. Upla jsem se na něj na začátku a teď se mě nemůže zbavit. Jak jsem si četla ty esmesky, bylo mi fakt smutno. Některý jsou fakt hezký, některý dost vtipný :DD. Mám se podělit? Vybrala jsem tu nejhezčí, psanou pár dní předtim, než jsme spolu začli oficiálně chodit.

A proč Tě mám plnou hlavu? Jsi krásná, milá, rozumim si s Tebou, je mi s Tebou hezky...když si s Tebou povídám? Je to parádní a když se na Tebe koukám, je to ještě lepší. Mě trápí, že Tě vedle sebe nemám...nemůžu se Ti dívat do té tvé tvářičky krásné :) Ty jsi prdelka, kterou bych tu teď chtěl mít...dívat se, jak usíná, pohladit ji...dát jí pusu, přikrýt a dívat se, jak spí. To bych se na Tebe vydržel dívat, než bych usnul já :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miss I* Miss I* | Web | 22. května 2013 v 19:25 | Reagovat

Moc hezká sms. :) A snad už konečně to nabralo ten správný spád. :) když ses na něj upla :D jinak pěkná fotečka, ale vypadáš na ní smutně.
p.s. asi ti utekli písmenka :D Nebo jsi byla tak zamyšlená že z "přemýšlím" se stalo přýšlím :D Ale musela jsem se na das tím pousmát, jaké krásné slovo ti z toho vzešlo:D jinak si myslím že tvé články baví víc lídí :P

2 Charlotte Charlotte | Web | 30. května 2013 v 11:34 | Reagovat

Pekná sms. :) Každé dievča si takú zaslúži dostať. Môžeš byť rada, že sa to všetko stalo aj ke´d sú to už skôr spomienky, tak sú to pekné spomienky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama