*Stupid

2. července 2013 v 16:50 |  Day after day

Víte, tušila jsem, že to přijde..ale nečekala jsem to takhle brzo. Nečekala jsem to hned na začátku prázdnin. Čekala jsem to možná někdy v sprnu, na nějaké akci, kde by to byla hezky strávená noc a konec, ale tohle...Předchozí článek bych nejradši celý smazala, a co, stejně ho nikdo nečetl. Neozval se mrtě dlouho. A teď, když přišlo léto a já jsem si mohla "zahojit srdce", tak se prostě ozve. Nemůže mě nechat, zamilovat se do někoho jiného..asi nějaký blbý šestý smysl, nebo co. A já jsem tak pitomá, že s nim zase hraju jeho hru. Zase jak blbá sedím u telefonu a čekám, jestli se ozve, jestli nám teda vyjde to kafe. A jsem skoro přesvědčená, že nám nevyjde, že si prostě zase najde nějakou výmluvu. Zase. Ale bylo hezký si zase jenom tak psát, po takový době. Zjistit, co je u něj nového, kde pracuje, já nevím...
Asi bych měla jít ven a nechat mobil doma. Nemyslet na to, nemyslet na něj..do teď mi to docela šlo. Zítra bychom na to kafe měli jít. Pokud mu to nevyjde, kdo ví z jakého důvodu, bude mi to jedno. Mám prázdniny, dokážu si je užít i bez něj. Zvládám to bez něj skoro rok, to by bylo, abych to bez něj nezvládla i přes prázdniny. I když jasné, s ním by to bylo lepší.
Nějak si nedovedu představit, jak by to probíhalo, kdybychom spolu šli jen tak ven, sami. Pokaždý, když jsme spolu skončili na diskotéce, bylo to jiné, většinou taky trochu pod vlivem. Ten chtíč v nás byl vyvoláván atmosférou noci a pitím. Ale jít na kafe? Jak se zachovat..? Milionkrát jsem tuhle situaci prožila, ale je to už rok, co jsme spolu byli jen tak sami. To bylo normální, přijít k němu a dát mu pusu. Nevím, co všechno bych si mohla teď dovolit...jestli by to bylo rande, či kamarádská schůzka, nebo co by to vlastně bylo. So stupid moment. Hate him. -_-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Summer or Winter? :)

Summer <3
Winter!:)

Komentáře

1 Kami Kami | Web | 3. července 2013 v 17:22 | Reagovat

no i když píšeš jak je ti to jedno, je jasné, že bys spíš chtěla, aby to kafe vyšlo, tak snad vám teda vyšlo...?:)
Jinak tohle se mi taky stalo..vymluvy, on si s tebou něco domluví, on s tím přijde, on to chce, ale pak to zruší kvůli něčemu -_-.

2 Charlotte Charlotte | Web | 4. července 2013 v 17:25 | Reagovat

Podľa toho ako to opisuješ je to ozaj také divné, tiež by som nevedela, ako by som sa mala správať na tom kafé, čo by to znamenalo.. ale podľa mňa ked ta chvila pride, tak buds vedietako reagovat. :)

3 charlottekm charlottekm | Web | 17. července 2013 v 16:56 | Reagovat

Ten pocit poznám veľmi dobre, pomaly zabúdaš a potom sa zrazu dačo stane a to buď ešte rada, že nechodíte na tú istú školu a nebývate od seba 100metrov ako to máme my. :P :D A vlastne ako to celé vyzerá? Veď nemám žiadne nové informácie. A hlavne, skús sa netrápiť, i keď ťa úplne chápem, ale najlepšie je vždy vypnúť a kašľať na všetko(haha, že to hvoorím práve ja, je strašne jednoduché niekomu radiť, ale samej sebe nie -.-)

4 Miss I* Miss I* | Web | 4. října 2013 v 20:00 | Reagovat

Kluci jsou hrozně nevyzpytatelný a my holky naivní a na to spolíhají... je to hruza. Musel to být hrozně trapný moment..Nevědět jak se k sobě navzájem chovat.někdy by to bylo jednodušší zapomínat rychle. ale někdy to prostě nejde.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama