*Týhle holce fakt nejde pomoci

27. července 2013 v 2:23 |  Day after day

Tolik věcí bych vám chtěla říct, jen nevím, jak to všehno sepsat..
Věc první..
Jelikož mi za měsíc bude 18, rodiče na mě vybalili to, že bych si měla udělat řidičák. Tak za mnou včera táta přišel s tím "hele zlato, já jsem ti to domluvil, zítra máš první kurz". WTF? Fakt se mi nechce. Necítím se na to, řídit auto. Přijde mi to jako velká zodpovědnost, mám z toho fakt respekt. Asi hodinku na to mě posadil do auta a učil mě rozjíždět :D No, nešlo by říct, že by mi to nějak extra šlo. Pořád moc brzo pouštím spojku a vůbec mi nejde řadit :D Prý se to časem poddá. I přes tu velikou nechuť jsem na dnešní kurz šla. Byl dvouhodinový --> kurz zdravovědy. Příští týden v pátek bych měla mít nějakou techniku nebo co :D A zítra jdu s tátou zase řídit. Víte, i když mě to děsí, má to jedno plus...Já s tátou nikdy moc nevycházela, vždycky se akorát tak hádáme. Když jsem byla malá, řekl mi, že nechtěl, abych se narodila a od tý doby se to s náma táhne. Nemáme takový ten hezký rodičovský vztah. Ale to řízení nás nějak sbližuje. Je na mě fakt hodný a docela se na zítra (dneska) těším, protože to je jediná chvilka, kdy si rozumíme a jsme opravdu jak otec s dcerou. Tak mi držte palce, ať mi to jde :D
Věc druhá..
Koho by zajímala celá věc s Ondrou. Na kafe jsme nešli *překvapivě*. Vážně mě naštval. Sám si domluvil dny, kdybychom na to kafe mohli jít a pak mu do toho *něco vlezlo*. Shit, celý on. Ale nevadí mi to. V poslední době jsem se docela *skamarádila* s jednim klučinou --> Hynek. Píšeme si každý den a fakt mi dost pomohl od Ondry. Bála jsem se, že až zítra uvidim Ondru na diskotéce, že se něco pokazí, ale mám štěstí, Ondra odjel do Chorvatska, takže ho nejspíš celé prázdniny neuvidím :DD doufám. Hynek je fakt super, akorát je uplně jiný než já. Je až moc slušný, nezkušený, ale to ho dělá roztomilým. Občas se fakt musím smát nad tou jeho nevědomostí :D A moc se mi líbí, jak na mě žárlí, je to fakt fajn zase cítit, že mě má někdo rád.

A tak jsem z toho všeho taková zmatená.
Soustředím se na řidičák, začínám se učit na testy, mám strach z jízd. Jsem zmatená z Hynka a z Ondry..Pořád v Hynkovi hledám něco, co by mě k němu víc přítáhlo, něco, co měl Ondra. A nenacházím. Zároveň mě možná trošku štve, že Ondra odjel do Chorvatska a neuvidím ho ... Fakt štvu sama sebe! :D
TÝHLE HOLCE FAKT NENÍ POMOCI.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikneš?:)

Klik:)

Komentáře

1 Simone* Simone* | Web | 27. července 2013 v 2:42 | Reagovat

Taky se chystám si dělat řidičák. :) Včera se mi dokonce zdálo, že řídím auto jak pomýlená :D:D
A s tím tátou doufám, že to vydrží! :) Když jsem byla menší, taky nám to s tím mým moc neklapalo, ale teď je to o hodně lepší :)

2 Kami Kami | Web | 29. července 2013 v 23:03 | Reagovat

Uplně tě chápu a tak trochu v tobě nalézám sebe:/:D.Mám to podobně, sám to se mnou domluví a pak to nikdy nevyjde.Buď ráda že odjel,ja bych byla rada kdyby ON odjel a nevidela bych ho,je jasne,ze bych ho tu i chtela:D i kdyz ja se na nej snažím taky zapomenout,i když to jde špatně;).To máš fajn s tím Hynkem:) nejlepší na někoho zapomenout 'díky' někomu jinému, novému:).
A ať ti jde řízení!:-):D

3 Kami Kami | Web | 31. července 2013 v 13:07 | Reagovat

JO.Vykašlala ;) a je mi fajn :-) akorát se mi snad každou noc zdá o tom že se s ní bavím:/:D.

4 Miss I* Miss I* | Web | 4. října 2013 v 20:06 | Reagovat

jéé super :) řidičák je fajn věc. taky jsem se toho hodně bála. pak když jsi na všechno sama je to legrace. :) Ale mě to ohromně bavilo, mít něco pod kontrolou jenom sama :) uvidíš že se ti to zalíbí. Jinak je super že se i s tátou takhle sbližujete. :) Už jen to jak jsi napsala to "zkalamání" je jasný, že ti to jedno není :) Ale jsem ráda, že jsi potkala někoho.. snad ti pomuže líp zapomenout :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama