Září 2013

*Novinky

21. září 2013 v 18:49 | Lucka...:) |  Day after day
Can I love you again? I don't know...

Vím, dlouho jsem se neozvala, ale stalo se dost věcí..
Jednak začala škola, třeťák, nechodím tam ani měsíc a už nestíhám. Taky jsem byla v Chorvatsku, kde jsem oslavila svoje narozeniny. Ha, už jsem prý plnoletá, zvláštní pocit, ale ta svoboda je docela příjemná :)
Další příjemná věc je, že začínám brát věci do svých vlastních rukou. Není to tak dlouho, co se mi *opět* ozval Ondra, jestli bych s ním nešla na kafe.. Ovšem není jediný, kdo má zájem jít semnou ven. A já si to vážně užívám.. Trochu Ondru škádlím, chci, aby se naše role teď otočily. Já chci být teď ta, která bude nad věcí. Už do něj nejsem tak velkej blázen, jako jsem byla. Ano, asi by stačilo jen pár chvil s ním a byla bych tam zpátky, ale teď mu to chci všechno vrátit. Nemyslete si, že je to ode mě hnusný, vždyť jak se choval celou dobu on ke mě..?! Chci aby věděl, že nebudu skákat, jak on si píská. Chci, aby mu došlo, že tu nebudu pokaždý, když on bude potřebovat. Buď se rozhodne, co chce, aby mezi náma vlastně bylo a nebo mezi náma nebude nic. Je to prosté, logické a myslím si, docela správné a spravedlivé. Já už kvůli němu smutná být nehodlám, pokud se náš vztah neposune někam dál.
A taky je tu ten druhý kluk, který semnou chce jít ven. Moc ho neznám, vždycky se akorát pozdravíme ve vlaku. No a jednou ráno jsme se takhle pozdravili a usmáli se na sebe, on mi pak začal psát a teď bychom měli jít ven. Vážně se hodně snaží, ale já bych mu nerada nějak ublížila, protože víte co..Zatracenej Ondřej.